MeLeGiM.DeYiZ.BiZ
MeLeGiM.DeYiZ.BiZ
MeLeGiM.DeYiZ.BiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Site Paylaşım Sevdalıları İçindir..Paylaşmak İçin { wWw.MeLeGiM.DeYiZ.BiZ }

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sanki Benim Hiç Senim Olmamış...

3 posters
YazarMesaj
yağmur_tanesi
Moderatör
Moderatör
yağmur_tanesi

Erkek

Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... Empty
MesajKonu: Sanki Benim Hiç Senim Olmamış...   Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... I_icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 3:28 pm

Aşk Benim Hiç Senim Olmamış

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya Konuş konuş konuş derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı, artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken, haykırabilir miyim dersin, susar mıyım, gülüp geçer miyim yoksa …?

Aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin, dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farzetmeli, unutmalı. Seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim. Var olduğum her yer aşk(ın) şehri olmalı artık, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için. Evet, sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni yaşanmış tüm zamanlara, uzaklaşan her adımımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına. Kopan takvim yaprakları sensiz geçen günleri saymamalı, bende yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım. Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim. Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, aldırmamalı hatta sana hak verebilmeliyim. Bu satırlarla büyümeye başlamalıyım, sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için. Zira yoksun. Sanki benim hiç senim olmamış, sanki bizi hiç yaşamamışız, sanki aşk denen o hoyrat şarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gibi. Artık yeni bir şarkı söylemenin vakti, Yaşanmışlığına, yitikliğime hiç aldırmadan,
Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... Url?sa=t&rct=j&q=a%C5%9Fk%20%C5%9Fiirleri&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CEIQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.gitme
~FeRDiBaBa~
Moderatör
Moderatör
~FeRDiBaBa~

Erkek
Kişisel İletiniz : Olmasaydı Derdimiz; Söyler miydi Ferdi Abimiz

MeLeGiM
MeLegİm:
Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... Left_bar_bleue10000/0Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... Empty_bar_bleue  (10000/0)

MesajKonu: Geri: Sanki Benim Hiç Senim Olmamış...   Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... I_icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 8:32 pm

bir sene sonra ilk yorum benden :affraid:
kUrtUlUş
Forum Sever
Forum Sever
kUrtUlUş

Erkek

MeLeGiM
MeLegİm:
Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... Left_bar_bleue10000/10Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... Empty_bar_bleue  (10000/10)

MesajKonu: Geri: Sanki Benim Hiç Senim Olmamış...   Sanki Benim Hiç Senim Olmamış... I_icon_minitimePerş. Ocak 30, 2014 4:36 am

2 sene sonrada benden.. zuhahahaha
Emeğine saalık yunus hihahaha
Siktiret benimi senimi koy amına gitsin

Sanki Benim Hiç Senim Olmamış...
1 sayfadaki 1 sayfası